Poštovné ZDARMA při objednávce nad 1000,-

O nás


O NÁS


Jsme kolektiv ostrovních nadšenců, snílků a vášnivých kreativců, jejichž láska k Bali se projevuje v našich designech.
Naším cílem je vytvářet produkty, které budou nejen ohromující zvenčí, ale vždy budou evokovat intenzivní duchovní energii tohoto mimořádného ostrova.

Každý drahý kámen vybíráme pro jeho výjimečné vlastnosti. Mocní hinduističtí kněží jim dodávají léčivou energii a transcendentální duchovnost prostřednictvím starověkých posvátných rituálů. Požehnané krystaly mají sílu zvýšit všímavost, zvýšit životní energii a zlepšit celkovou pohodu.

Upřímnou nadějí našeho týmu je, že prostřednictvím šperků Crystals of Bali budete mít vždy po ruce požehnanou energii z Bali, která vás ochrání a povede a zároveň vám poskytne něco výjimečně hezkého na ozdobení vašeho těla.

NAŠE MISE

je navrhnout produkty, které jdou nad rámec fyzična a materiálu, aby reprezentovaly hlubokou duchovnost Bali a zachytily jedinečný pocit, který na ostrově získáte.

Naše výtvory jsou inspirovány vizuálně ohromujícím tropickým rájem, který jim dodává jejich výrazný vzhled. Všechny drahé kameny, které používáme k vytváření naší inspirativní řady šperků, pocházejí z Bali a přímo podporují místní odolné komunity.

Naše šperky jsou vyráběny ručně balijci Putu a Osi, takže každý z nich je jedinečným výtvorem.

 

CRYSTALS OF BALI není jen jedinečný zmocňující šperk. Jsou to šperky s určitým účelem.

V Indonésii jsou tuny plastů ukládány do oceánu. Korálové útesy jsou poškozovány a svěží deštné pralesy mizí. Je smutné, že v oblasti udržitelnosti chybí vzdělání.
Věříme, že můžeme mít lepší budoucnost tím, že si budeme navzájem pomáhat a podporovat se.

Jsme hrdě partnerem Green-books.org, abychom provedli pozitivní změny. 10% svých profitů darujeme této organizaci, která pomáhá v Indonésii s EKO vzděláním dětí.

Zakoupením našich jedinečných šperků s námi provádíte jedinečnou změnu. 10% našich zisků bude věnováno organizaci Green-books.org na podporu jejich mise Eco-Education, což je výjimečný program ekologických škol, který inspiruje miliony indonéských dětí a rodin k udržitelnému životu.

Pomozte nám dát dar ekologické výchovy Indonésii.

Zažijte naše požehnané šperky a pociťte vlnu posilujících udržitelných, šťastnějších a zdravějších komunit.