Poštovné ZDARMA při objednávce nad 1000,-

KŘIŠŤÁL: KÁMEN JASNÝCH CÍLŮ

349 Kč
Skladem v ČR (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2024

crystals of bali symboly

SÍLA | ENERGIE | ČISTOTA

Když se řekne křišťál, vybaví se vám možná křišťálová koule, naplní vás pocit čistoty. Tento univerzální kámen právě takový je. Čistý, plný energie, síly a otevřenosti.

Chcete mít jasno v tom, co hledáte? Pokud nenacházíte odpovědi na to, co v životě chcete, bezcílně bloudíte, vezměte do dlaní křišťál. Pomůže vám očistit mysl, tělo a duši od různých bloků a navede vás na cestu, kterou se vydat dál. Je skvělým pomocníkem, pokud se snažíte své vysněné cíle převést do reality. Využijte jeho sílu a napojte se na vaše nejvyšší já a žijte naplno v souladu s tím, kdo jste.

Křišťál je skvělým učitelem toho, jak se zbavit negativních vjemů z okolí a dělat rozhodnutí podle svých představ. Posiluje vlastní myšlenky, pomáhá soustředění a uvolňuje paměť.

Silnou stránkou křišťálu je jeho schopnost pohlcovat a odvádět negativní emoce, odstraňuje nerovnováhu. Je tu pro vás, když potřebujete pohladit, uklidnit nebo ujistit.

Křišťál je kámen čistoty těla, duše a prostředí. Přináší uvolnění a lehkost. Je trpělivý společník, který zesiluje pozitivní vibrace.

Je krásným doplňkem vašeho domova, kanceláře nebo prostoru, kde si chcete navodit balijskou atmosféru.

Křišťál se nachází na Bali. Tento nádherný přírodní drahokam se ručně opracovává přímo na ostrově s cílem podpořit houževnatou balijskou komunitu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

INFORMACE O PRODUKTU

Barva: průhledná
Původ: Bali, Indonésie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: